Ryšio sistema BiSecur

Pagaliau sulaukėme naujos kartos Hörmann garažo vartų pavarų ProMatic 3 ir SupraMatic 3 su itin saugia radijo ryšio sistema BiSecur!!!

Pažangi Hörmann ryšio sistema BiSecur, kurta pasitelkiant Ruhr universiteto Bochume kriptologijos eskpertų žinias ir patirtį. Naujai sukurtas, saugus BiSecur užkodavimo metodas užtikrina, kad joks pašalinis negalės nukopijuoti Jūsų radijo ryšio signalo.

Su būsenos indikatoriumi, ši sistema  išsiskiria ir komfortu. Lyjant stipriam lietui ar pučiant gūsingam vėjui, kai lauke šalta ir drėgna, Jums daugiau nereikės eiti į lauką, kad patikrintumėte, ar uždaryti Jūsų garažo vartai. Vienu mygtuko paspaudimu sužinosite ar Jūsų vartai uždaryti.

Nuo šiol visos Hörmann garažo ir įvažiavimo į kiemą vartų pavaros bus tiekiamos su ypatingai dailaus dizaino nuotolinio valdymo pultais.

BiSecur maršrutizatorius

Visi Hörmann gaminiai tinka vieni kitiems. Su tuo pačiu rankiniu siųstuvu be garažo vartų Jūs taip pat atidarysite ir įvažiavimo vartus, kuriuose įmontuota 100% suderinama Hörmann pavara, arba kitus prietaisus su Hörmann imtuvais. Su BiSecur App taikomąja programa galite patogiai valdyti savo Hörmann garažo ir įvažiavimo vartų pavaras, savo Hörmann namo duris bei kitus prietaisus išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Patogumas ir sauga Jūsų namams

Niekam nėra malonu blogu oru ar vidury nakties išlipti iš automobilio atidaryti garažo vartus. Su „Hörmann“ vartų pavaromis Jūs visada turėsite „laisvą įvažiavimą“, nes savo garažo ir kiemo vartus atidarysite rankiniu siųstuvu greitai, patogiai ir saugiai sėdėdami automobilyje. „Hörmann“ siūlo patogią ir greitą „SupraMatic“, nebrangią „ProMatic“, akumuliatoriumi maitinamą „ProMatic Akku“ ir kt. naujovišką pavarų techniką.

 

Greičiau ir saugiau garaže

Dėl iki 50 % didesnio pavarų „SupraMatic“ vartų atidarymo greičio sutaupoma laiko ir mažėja nelaimingų atsitikimų pavojus, ypač garažuose šalia intensyvaus eismo gatvių. „SupraMatic“ pavara turi ir kitų privalumų: savo rankiniu siųstuvu arba pasirenkamu vidiniu mygtuku IT 3 b galėsite atskirai įjungti ir išjungti halogeninį pavaros apšvietimą. Individualiai nustatant atidarymo aukštį, galėsite išvėdinti savo garažą, iki galo neatidarydami vartų. Pavaros aliuminio gaubtas atrodo labai elegantiškai.

Įvažiavimo vartų pavaros

Jūsų vartai taps ypač patogūs įsigijus nuotoliniu būdu valdomą pavarą. Žinoma, tai turėtų būti ne bet kokia pavara, o kokybiškas gaminys, kuriuo Jūs galėtumėte kiekvieną dieną pasikliauti. Pavarą galima papildomai įrengti Jūsų jau turimuose atveriamuose arba stumdomuosiuose įvažiavimo vartuose

             

 

Pramoninių vartų pavaros

Visi pagrindiniai vartų ir pavarų komponentai, pavyzdžiui, staktos, apkaustai, pavaros ir valdikliai projektuojami ir gaminami bendrovėje „Hörmann“. Taip užtikrinamas didelis vartų, pavaros ir valdiklio suderinamumas. Norint gamybą išlaikyti to paties aukšto lygio, naudojami specialūs, pačių sukurti gamybos įrenginiai. Projektuodami mes atsižvelgiame į tai, kad vartai ir pavara būtų optimaliai tarpusavyje suderinta sistema. Realiomis sąlygomis atliktais testais užtikrinami brandūs serijinės gamybos produktai, kuriais Jūs galite pasikliauti.