Hörmann vartų pasiūlymas 2021 – Akcijinė skrajutė


NAUJIENA: Segmentiniai garažo vartai LPU67 Thermo – energiją tausojantys vartai. 

Dvisienius segmentinius vartus mes rekomenduojame rinktis garažams, kurie yra sujungti su namu. LPU 42 užtikrina labai gerą šiluminę izoliaciją, o LPU 67 Thermo gali pasiūlyti viską, ko šiandien tikimasi iš modernių statinių – tai yra išskirtinai puiki šiluminė izoliacija. Naudojant termiškai atskirtus elementus , kurių U vertė yra 0,33 W/(m²·K)*, pasiekiamas labai patikimas tarpų tarp segmentų užsandarinimas dvigubais lūpiniais sandarikliais ir optimalus prisilietimas prie grindų dvigubais grindų sandarikliais, kurie kompensuoja nelygumus ir sumažina energijos nuostolius. Vartų U vertė (5000 × 2125 mm) = 1,0 W/(m²·K)

Elegantiški automatiniai segmentiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai į viršų. Taip Jūs sutaupote vietos garaže ir priešais jį, o visas pravažiavimas lieka laisvas. Segmentiniai vartai tinka visada, nežiūrint į tai, ar Jūsų garažo vartų anga yra stačiakampės ar įstrižos formos, su segmentine ar su apvalia arka. Taip pat jie idealiai tinka keičiant senus garažo vartus naujais. Be to, jie iš visų keturių pusių optimaliai užsandarinti tarpinėmis , kurios pasižymi ilgalaikiu elastingumu ir atsparumu oro sąlygoms.

Hörmann garažo vartai

Populiarus Woodgrain medžio tekstūros paviršius gali būti dažytas balta spalva RAL9016, 15 standartinių spalvų arba pasirinktinai pagal RAL paletę.

Decograin paviršius gali būti: auksinio ąžuolo, riešutmedžio, tamsaus ąžuolo, raudonmedžio, natūralios spalvos winchester ąžuolo, ir anrtacito spalvos CH703. Dėl specialios paviršiaus apsaugos UV atsparia sintetine plėvele plieninių segmentų išorinėje pusėje vartai ilgai išlieka gražūs.

Sandgrain paviršius: smulkios struktūros paviršius gali būti  baltos spalvos RAL9016 arba 3 standartinių spalvų (RAL8028, RAL7016, RAL9006).

Silkgrain ir micrograin paviršius gali būti baltos, 15 standartinių spalvų arba pasirinktinai pagal RAL paletę.

Serijinės šoninės staktos yra su baltu Woodgrain paviršiumi, kurios „Hörmann“ gaminiuose standartiškai yra vienodos išvaizdos, kaip ir segmentiniai vartai. Prie spalvotų vartų ir vartų su Silkgrain,  Decograin ir Sandgrain paviršiumi galėsite įsigyti prie vartų sąvaros paviršiaus ir spalvos pritaikytus rėmo gaubtus. „Hörmann“ išlyginamasis sąramos aptaisas visada atrodo taip pat, kaip ir durys. Čia viskas dera tarpusavyje.

Būkite ramūs – automatinis pavaros užraktas

Nekviesti svečiai beveik neturi jokių šansų. Jei garažo vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamajame bėgelyje, o vartai tuoj pat tvirtai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo. Tai įvyksta mechaniškai ir, priešingai nei konkurentų pavarose, veikia ir dingus elektros srovės tiekimui

Vartuose – praktiškos durys be slenksčio

Kartais tai tėra maži dalykai, turintys didelių privalumų, pvz., patogu, kai iš garažo galite pasiimti savo dviratį, neatidarydami vartų. Durų patogumą pajusite greitai, ypač, jei šios durys be slenksčio. „Hörmann“ vartuose sumontuotos durys su 10 mm aukščio nerūdijančio plieno slenksčiu mažina riziką užkliūti einant bei pravažiuojant dviračiu ar motoroleriu.

 Hörmann dulelės vartuose

Efektyvi šiluminė izoliacija: šilumos barjeras vartams – terminis tiltelis „Thermoframe“

Naudodami Hörmann ThermoFrame pagerinsite ir taip gerą dvisienių segmentinių vartų izoliaciją. Juodas plastikinis profiliuotis montuojamas kartu su vartų stakta. Termiškai atskyrus staktą ir mūro sieną izoliacija pagerėja iki 15 %**. Pasirenkamą ThermoFrame rėmo jungtį galėsite įsigyti visiems Hörmann segmentiniams vartams.

Atliktus bandymus „IFT Rosenheim“ institute, paaiškėjo, kad apšiltinus 4 x 2,5 metrų vartus šilumos izoliacijos rodiklis pagerėjo 15 proc.
„Thermoframe“ terminis tiltelis mažesniems nei 3,25 metrų pločio vartams kainuoja apie 100 €.

Hörmann Thermoframe

Hormann pagaminta Vokietijoje