Rampų aukščio išlyginimo aikštelės

Aukščio išlyginimo aikštelės – tai apgalvoti sprendimai, norint tiksliai subalansuoti skirtumą tarp skirtingų krovininių automobilių krovimo platformų ir aukščio išlyginimo aikštelių. Taip vieninteliu horizontaliu judesiu krovinį galima įvežti į krovininį automobilį arba išvežti iš jo.

Tvirta plieninė konstrukcija su atsparia ir stabilia platforma užtikrina, kad netgi iš vilkiko, kuriame netolygiai paskirstytas svoris, bus galima lengvai perkelti krovinį.

Patikima hidraulinė sistema su 2 kėlimo cilindrais ir vienu tiltelio cilindru tinkama naudoti visose situacijose, ją lengva valdyti ir, pirmiausia, yra saugi, nes šių aukščio išlyginimo aikštelių kėlimo cilindruose įrengti automatiniai avarinio sustabdymo vožtuvai. Jie žaibiškai užfiksuoja aukščio išlyginimo aikštelę. Tai yra svarbu, kai krovininis automobilis per anksti pradeda važiuoti, dar neiškrovus platformos.

 

Kovimo šliuzai

Krovimo šliuzai pastatomi priešais paviljoną ar sandėlį. Tai reiškia, kad visą patalpų plotą galima išnaudoti iki pat išorinių sienų. Šie krovimo šliuzai visada geras sprendimas yra tuomet, kai paviljonuose ar sandėliuose negalima įrengti vidinių rampos aukščio išlyginimo aikštelių arba kai nėra galimybės privažiuoti po rampa.

Sukomplektuotą krovimo šliuzą sudaro rampos namelis su aukščio išlyginimo aikštele, sienų ir lubų danga bei krovimo anga su vartų sandarikliu.

Krovimo šliuzus kartu su „Hörmann“ pramoniniais vartais su šilumine izoliacija ypač rekomenduojama naudoti temperatūrai jautrioms prekėms krauti. Tuo metu krovininiai automobiliai gali privažiuoti ir 90° kampu, ir su šoniniu poslinkiu smailiu kampu. Krovimo šliuzus mes pristatome kaip atskirą elementą arba kaip linijinę įrangą.

 

Vartų sandarikliai

Vartų sandarikliai saugo krautinas prekes nuo atmosferos poveikio, taupo energijos išlaidas, neleidžia susidaryti skersvėjui, taigi, susirgti personalui. Naudojant juos kartu su aukščio išlyginimo aikštelėmis, nereikia naudoti papildomų stogelių ir statinių priešais rampas.

Brezentiniai vartų sandarikliai prisitaiko prie visų dydžių krovininių automobilių, todėl juos galima naudoti universaliai. Aukštos kokybės viršutiniai ir šoniniai brezentai, sumontuoti ant cinkuoto, įspaudžiamo rėmo, užtikrina stabilią, lanksčią ir atsparią trūkimui konstrukciją. Brezentai ir rėmo dalys, kad jas būtų lengva montuoti, gaminamos kaip susukami atskiri elementai. Todėl šios įrangos keitimas nesukelia problemų ir yra nebrangus. Pripučiami vartų sandarikliai ir pripučiami oro pagalvių vartų sandarikliai, skirti naudoti specialiais tikslais, užbaigia plačią programą.