Pramoniniai segmentiniai garažo vartai Hörmann

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taip taupo vietą priešais vartus ir už jų. Vartų elementai vienas po kito montuojami horizontaliai po lubomis, vertikaliai – virš angos arba stogo. Segmentiniai vartai iš plieno, plieno ir aliuminio derinio arba aliuminio užsakomi dėl išskirtinio asortimento, puikaus dizaino ir sertifikuotos saugos. Mažas įstūmimo gylis ypač didelis privalumas paviljonuose su šviesos kupolais, stikliniais stogais ir fasadais.

pramoniniai vartai_1400x513

Maksimalus „Hörmann“ segmentinių vartų stiklų atsparumas įbrėžimams

Naują, serijiniu būdu gaminamą DURATEC® įstiklinimą be antkainio visiems vartams galite įsigyti tik iš „Hörmann“. Su DURATEC® plastikiniais stiklais „Hörmann“ segmentiniai vartai net ir po daugkartinio valymo ir stiprios apkrovos ilgą laiką išsaugo savo skaidrumą. Speciali paviršiaus dangos kokybė, tokia kaip ir automobilių žibintų, ilgam saugo stiklą nuo įbrėžimų ir valymo žymių.

diuratec

Sulankstomi vartai

 

Sulankstomi vartai ypač tinka paviljonams su žemomis sąramomis, o ypač ten, kur dėl paviljono statikos neleistina papildoma stogų apkrova.

Sulankstomi vartai yra iki 14 m pločio ir 7 m aukščio. Šoninių atramų poreikis – tik 70 mm staktos profiliui – ypač mažas. Atsižvelgiant į gamybinius reikalavimus, galima naudoti 3–12 vartų sąvarų.

„Hörmann“ vartų pasirinkimas priklauso nuo pastato naudojimo tikslo ir statybų reikalavimų. PUR kietosiomis putomis arba mineraline vata užpildytus dvisienius sulankstomus vartus FPU ir FMI idealiai tinka naudoti šildomose dirbtuvėse ir paviljonuose, kuriuose yra svarbi garso ir šilumos izoliacija.

Nešildomiems paviljonams ypač tinka FSN modifikacijos vartai su gausybe užpildymo variantų ir galimybe naudoti didelių matmenų stiklą. Taip pat galima naudoti ir vienodos išvaizdos aliumininius vartus FAW. Dėl termiškai atskirtų profilių jie pasižymi ypač geromis šilumos izoliacijos savybėmis ir yra geras pasirinkimas, pvz., parodų paviljonuose.

Visuose vartuose galimos individualios įstiklinimo ir užpildymo galimybės. Durys vartuose su slenksčiu ir be jo bei suskirstyta vaikščiojimo sąvara vainikuoja sulankstomų vartų programą su gausybe variantų.

Plieniniai stumdomieji vartai

Stumdomieji vartai – tai ekonomiškas sprendimas, pirmiausia, angaruose ar gamybiniuose paviljonuose, transporto priemonių parkuose ar dideliuose garažuose, taip pat statybų aikštelėse ir techninės priežiūros patalpose. Juos galima įsigyti vienos arba dviejų sąvarų, vienasienius arba dvisienius su šilumos izoliacija, permatomus arba nepermatomus, o, jei reikia, taip pat su durimis vartuose. „Hörmann“ stumdomieji vartai yra techniškai brandūs, labai tvirti, nejautrūs smūgiams ir veiksmingai apsaugoti nuo korozijos. Šių vartų beveik nereikia remontuoti, o jų techninė priežiūra yra sklandi.

Priešgaisriniai stumdomieji vartai

Stumdomuosius vartus rekomenduojama naudoti visose gausiai žmonių lankomose srityse, kuriose, įvykus gaisrui priešgaisriniai stumdomieji vartai su durimis vartuose / evakuacinėmis durimis puikiai tinka greitam praėjimui ir pravažiavimui nedideliais transportavimo vežimėliais. Priešgaisrinės technikos sumetimais duryse vartuose / evakuacinėse duryse įrengti viršutiniai durų uždarikliai su kreipiamaisiais bėgeliais, kai žmones reikia apsaugoti nuo gyvybei pavojingų dūminių dujų pasklidimo.